טל רייכמן ז"ל

 מאת אלבינה מיכלין ודריה קורליוב

20 שנים עברו מאז הרצח של נער בן 17, טל רייכמן תלמיד בתיכון הרב תחומי ב'.

דיברנו עם אחיו הבכור של טל רייכמן, לירון רייכמן שהסכים לענות על מספר שאלות..

-"אתה יכול לספר לי קצת עליו?"

"הוא היה פחות ספורטיבי, דווקא ספורט זה היה יותר אני, הוא היה ילד מחונן, בגיל יסודי רצו שהוא ילך ללמוד באונ' ת"א. הוא היה מאוד מצחיק ובעל חוש הומור, אהב מאוד לצאת ולבלות והצטיין תוך כדי בלימודים, וגם עבד כדי שיהיה לו קצת כסף לעצמו, ילד טוב עם לב גדול".

-"באיזה מגמה הוא למד?"

"תעשייה וניהול".

-" הוא היה חרוץ ממה שאתה מספר"

"מאוד, חרוץ ועצמאי, התקופה הייתה מאוד שונה מהיום.. הבגרות הייתה אחרת, בגיל 17 הוא התנהל כמו אדם בוגר לכל דבר".

-"לאן ל שאף?"

"אני חושב שבגדול לתחום שהוא למד- תעשייה וניהול".

טל עבד לעומת חבריו והנוער בגיל שלו בתחנת מוניות, הוא היה עצמאי ורצה כסף לעצמו כדי לא לבקש מהוריו כל דבר ולכן עבד בשעות הפנויות שלו.  בתחנת מוניות הוא עבד בתור ניהול העבודה של הנהגים, באותה תקופה אביו של טל עבד שם ופיקח עליו.

הרצח בוצע ב 29.10.1999, עדנאן שעבד כנהג בתחנת המוניות "המקדים", החליט לרצו את טל רייכמן שעבד כסדרן בתחנה, ברגע שטל לא סיפק לרוצח את העבודה שרצה, נוצר בניהם מתח.

טל היה מאוד ישר כמו פלס, הלך לפי חוקי העבודה, אך הרוצח עדנאן לא אהב את התנהלות של טל בעבודה.

בלילה שבין יום חמישי לשישי, התקשר עדנאן לטל וביקש ממנו לרדמת מהבית ולהכנס לרכב, פתח עדנאן בנסיעה לכיוון יער בנחשונית ראש העין, שם הורה לו לרדת על ברכיו וירה בו.

למחרת בבוקר מספר אחיו של טל, לירון רייכמן, כי בבוקר התעורר ולא הבין איפה טל כי אינו הגיע הביתה לישון, לרייכמן טל היה אמור להיות שיעור נהיגה בבוקר שאליו אינו הגיע.

משפחתו פנתה למשטרה והחלו חיפושים אחרי טל, מאות אנשים התנדבו למצוא את טל, משטרה, שכנים, חבריו והתיכון הרב תחומי ב'.

"זה היה הזוי ולא צפוי, ולא מתאים לו גם" אומר אחיו הבכור לירון, "ילד טוב עם חברים טובים, חכם ומחונך, עצמאי ובוגר- פתאום נעלם".

לאחר יומיים של חיפושים נמצאה גופתו של טל ע"י חברו של לירון שיצאה לחיפושים הג'יפ שלו באזור הנחשונים ראשון לעין ומצא אותו מוטל על הסלע.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now